03.01.2011

Let's get it started!

Oto i jestem. Dołączam do blogowej społeczności, po wielu latach zastanawiania się, planowania i walki z moim słomianym zapałem. Czytanie blogów pasjonuje mnie od dawna, na niektóre zaglądam systematycznie, a ich autorzy nawet nie wiedzą, że mają we mnie swoją stałą czytelniczkę. No to teraz się dowiedzą! Mam nadzieję, że odnajdę swoje miejsce w blogosferze i również zyskam sobie czytelników.

A o czym będę pisać? Jak w tytule - przede wszystkim o filmach, bo to moja największa pasja. Jak filmy, to i seriale, bez których nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy mojego życia. Będą się tu także pojawiać refleksje na temat przeczytanych książek, bo i one są mi do życia niezbędne. Nie zabraknie też muzyki i szeroko pojętej popkultury, bo ukulturalniać się lubię na wszelkie sposoby. A że telewizja to też kultura, o niej pewnie też mi się zdarzy napisać. I o całej reszcie, która z kulturą może mieć niewiele wspólnego...

Takie są plany i przewidywania, a co z tego wyjdzie, zobaczymy. Co więcej mogę dodać? Jestem dobrej myśli :) Jeśli chodzi o wygląd bloga - jestem nowicjuszką, a więc wszystkiego dopiero się uczę. Będzie tylko lepiej...I to chyba wystarczy, jak na początek...Do następnego napisania!

3 komentarze:

 1. Witam w blogosferze, czekam na pierwsze recenzje. Mam nadzieję, że mnie zawstydzisz - patrząc co czytasz "Film Art. Sztuka filmowa. Wprowadzenie" jest wystarczającym uzasadnieniem.
  Pierwsze koty za płoty, pisz przede wszystkim dla siebie, własnej przyjemności and go with the flow...

  Pozdrawiam i życzę udanego roku 2011. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog dodany do ulubionych! Zobaczymy, co będzie dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dalej będzie tylko lepiej ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawiasz po sobie ślad, bo to daje mi motywację do pisania. Fajnie jest mieć świadomość, że moje słowa nie trafiają w próżnię. Każdy komentarz czytam z uwagą, choć nie na każdy odpisuję. Nie widzę sensu w odpisywaniu dla samej zasady, kiedy nie mam nic do dodania. Mam nadzieję, że to rozumiesz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...